Společný návrh na rozvod vzor

Společný návrh na rozvod vzor ke stažení zdarma v tomto článku.
darovací smlouva s věcným břemenem

Společný návrh na rozvod vzor od právníka

Kliknutím na tlačítko níže získáte zdarma vzor společného návrhu na rozvod manželství. Jedná se o aktuální vzor pro letošní rok. S ohledem na právní význam rozvodu manželství však doporučujeme využití právní služby doplnění a revize tohoto vzoru, který vám můžeme poskytnout za předem stanovenou odměnu a zaslat na email.


Právní pomoc při rozvodu

Právní pomoc při rozvodu manželství? Poskytujeme komplexní právní služby v této oblasti, a to včetně online právní pomoci. Rozvodovou dokumentaci pro vás můžeme připravit rychle, odborně, online a za předem stanovenou odměnu. Pro více informací stačí kliknout na tlačítko níže. Právní pomoc také u rozvodového soudu.

Rozvodový právník Praha

Sdílet článek na sociálních sítích

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on print
darování nemovitosti mimo rodinu
Nemovitostní právo

Darování nemovitosti mimo rodinu

Právní úprava darovaní nemovitosti je zakotvena v občanském zákoníku. Darování nemovitosti mimo rodinu lze realizovat na základě darovací smlouvy společně s podáním návrhu na vklad vlastnického práva na katastrálním úřadě. Více poradíme v článku.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Společný návrh na rozvod vzor

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.