Rozvodový právník Praha

Řešíte rozvod manželství, kdy není možná dohoda? Pak nastává tzv. sporný rozvod a budete potřebovat „rozvodového právníka“.
advokát nemovitosti

Možnosti rozvodu

Rozvod lze rozdělit dle občanského zákoníku na:


Rozvodový právník 

Pokud tedy není možný rozvod dohodou, pak nastává sporný nebo ztížený rozvod. Od rozvodového právníka byste tak měli očekávat poskytnutí právního zastoupení u soudu, kdy se bude řešit otázka svěření dětí do péče a následně samotný rozvod manželství.

Zpravidla po sporném rozvodu manželství také nastávají spory o majetek a s tím související soudní spory. Rozvodový právník by měl být tak zkušeným advokátem nejen v oblasti rodinného práva, ale také procesního práva.


Schopnost empatie a psychologie

V některých případech sporného rozvodu dochází k situaci, že manželé si nakonec přejí ukončit soudní spor a uzavřít smír o péči o dítě nebo majetek. V takovém případě je důležitá schopnost empatie a psychologie pro rozvodového právníka tak, aby dokázal nalézt a vyjednat rozumný kompromis mezi stranami.


Rozvodový právník Praha

Jestliže hledáte rozvodového právníka pro Prahu a okolí, můžete se na mne obrátit. Jsem advokátkou, která se zaměřuje na rodinné právo a mohu Vás tak plně zastoupit při sepsání potřebné dokumentace, zastoupení u soudu a vyjednávání s protistranou.


Mgr. Aneta Lachmannová, advokátka projektu pravnipomoconline.cz


rozvodový právník praha

Sdílet článek na sociálních sítích

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on print

NEZÁVAZNÝ KONTAKT NA PRÁVNÍKA

Kontaktujte mne k řešení vašeho právního dotazu. Ozvu se vám co nejdříve.
  • info@pravnipomoconline.cz

Nezávazná poptávka Rozvodový právník Praha

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktuji, abych mohla provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.

  • info@pravnipomoconline.cz