Péče o dítě

Spory o péči o dítě jsou náročné pro rodinu po psychické, časové a finanční stránce. Poskytuji právní pomoc při řešení těchto sporů k nalezení vhodného postupu včetně zastoupení před příslušným soudem.

Rychlá konzultace

1500 (včetně DPH)
  • Konzultace konkrétního problému v délce 1 hodiny
  • Realizace konzultace e-mailem, skype nebo tel.

Právní analýza

3500 (včetně DPH)
  • Posouzení vašeho případu
  • Předložení návrhu řešení
  • Prodiskutování vašeho případu v délce 1 hod

Proč využít služeb právníka

Odborná právní pomoc při řešení péče o dítě

Kladu důraz na kvalitu poskytovaných právních služeb zvláště pak pokud jde o tak křehkou a důležitou věc jako je kontakt s vašimi dětmi.

Možnost zastoupení před soudem a orgány státní správy

Přípravou podání a konzultacemi nemusí být moje právní pomoc ukončena. Jsem připravena prosazovat vaše práva před soudem a orgány státní správy.

Konzultace online, telefonicky nebo osobně po domluvě schůzky

Komunikace online či telefonicky umožňuje řešit Vaše problémy i mimo Vaši pracovní dobu. Rozumím nicméně tomu, že některé věci se lépe říkají při osobním setkání. Volba je na vás.

darovací smlouva s věcným břemenem

Příběh Honzy

Honza si přeje střídavou péči o své nezletilé dítě. Bývalá partnerka odmítá takové řešení péče, kdy žádá výlučnou péči o dítě. Honza by rád zjistil, jaký je právní rámec střídavé péče a zda má šanci na úspěch v případném soudním sporu. Honza mne kontaktoval a během několika dnů jsem připravila právní analýzu jeho případu včetně návrhu řešení.

Nezávazná poptávka Péče o dítě

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktuji, abych mohla provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.

  • info@pravnipomoconline.cz

NEZÁVAZNÝ KONTAKT NA PRÁVNÍKA

Kontaktujte mne k řešení vašeho právního dotazu. Ozvu se vám co nejdříve.
  • info@pravnipomoconline.cz