Reference

Reference mých klientů, které lze nalézt veřejně na google.com.

David Navrkal

5/5

16.4.2020

S paní advokátkou jsme řešili velmi náročnou koupi nemovitosti, ale vše proběhlo díky jejímu přispění v pořádku. Bez ní bych do koupě s několika komplikovanými prodejci v životě nešel. Paní Mgr. Lachmannová je profesionál na svém místě, je velmi obětavá, pomohla nám řešit náročnou komunikaci s prodejci a kromě kompletního právního servisu nám poskytla důležité rady a konzultace a to i mnohdy i ve večerních hodinách. Vřele doporučuji její právní služby, já osobně už nemám důvod si hledat nového advokáta a doporučím ji všem svým znáním! Její právní pomoc byla k nezaplacení. Ještě jednou Vám děkuji! 🙂

Tomáš Štěch

5/5

Paní advokátka pro mě vytvořila darovací smlouvu na nemovitost. Oceňuji rychlé jednání a vstřícné chování. Smlouva byla během chvilky hotova bez nutnosti osobní schůzky. Nemám co vytknout.

Slavomír Pagerka

5/5

Paní Mgr. Aneta Lachmannová je velice šikovná právnička, která mi napsala odstoupení od smlouvy a tím pomohla získat zpět mojí platbu za nákup v e-shopu nepoctivé firmy. Platba byla následně díky ní vrácena na můj účet.

Petra Tichackova

5/5

Spolupráce s Anetou byla perfektní. Řešili jsme kupni smlouvu na nový byt. Aneta reagovala vždy velmi rychle a ochotně. Většinu věci jsme řešili ve večerních hodinách a s ničím nebyl problém. Až budeme potřebovat příště, určitě se na ni obrátíme znovu.

Jan Nehasil

5/5

Služeb paní advokátky Lachmannové jsem využil již několikrát a mohu vřele doporučit. Zejména oceňuji osobní přístup a časovou flexibilitu, kterou mi nabídla. Byl jsem velmi spokojený.

Macela Georgiova

5/5

Mgr. Lachmannová pro mě a mojí maminku připravovala darovací smlouvu a veškerou dokumentaci, která byla k tomu potřeba. Darovací smlouva byla v naprostém pořádku a na KN prošla ihned bez problémů. Určitě všem Mgr. Lachmannovou doporučuji.

Josef Heřman

5/5
Perfektní a rychlá komunikace. Skvělý přístup. Doporučuji.

Michaela Zgyugova

5/5

S Mgr. Lachmannovou jsem řešila otázky týkající se péče, výchovy a výživy mé nezletilé dcery. Pomohla mi s formulací návrhu na soud, poradila jak postupovat vůči OSPOD atd. Mohu doporučit.

Lucie Kudláčková

5/5
Paní doktorka odvedla skvělou práci v expresním termínu a to za velice solidní cenu. Mohu vřele doporučit a ještě jednou bych touto cestou paní Mgr. Anetě Lachmannové poděkovala..DÍKY!!!

Milan Hopjak

5/5
velice rád bych pochválil Mgr. Aneta Lachmannová. Byl jsem s jejím přístupem, profesionalitou, rychlostí a spolehlivostí velice spokojen. nemohu zde jinak vyjádřit jak moc jsem byl spokojen.. mohu jenom maximálně doporučit..ještě jednou moc děkuji..

Magda Mater

5/5
Paní advokátku A. Lachmannovou mohu jen doporučit. Oceňuji nejen rychlé jednání a příznivou cenu, ale i velmi vstřícný přístup. Pokud budu ještě někdy potřebovat právní služby, nebudu váhat a znovu se obrátím na paní Anetu.

Michal Vojtek

5/5
Naprosto profesionální jednání, komunikace a provedená práce, včetně dodržení požadovaných termínů. Navíc všechny připomínky jasně a srozumitelně vysvětleny emailem a telefonicky. Určitě se v případě potřeby znovu ozveme. Ještě jednou děkujeme.

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Reference

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.