Právník online

Právník online je zcela základní služba, kterou poskytuji na svém webu pravnipomoconline.cz. Jsem advokátka, která poskytuje právní poradenství online.
Kupní smlouva na nemovitost zatíženou hypotékou

Právník online

Jsem advokátka, která poskytuje právní služby také online bez nutnosti osobní schůzky. Postačí mne kontaktovat. Telefonicky, emailem nebo přes skype domluvíme podrobnosti právní služby, či přímo realizujeme právní konzultaci.

Právní poradenství online tak vyřídím pro vás rychle, odborně a moderní komunikační formou.


Jaké právní služby online poskytuji?

Jsem advokát online. Můžete mne oslovit v různých životních situacích nebo s řadou právních otázek. Specializuji se zejména na rodinné, nemovitostní a pracovní právo. Rovněž poskytuji právní pomoc online podnikatelům v rámci malých a středních podnikatelů.


Online a odpovědně

Na tomto odkaze si můžete ověřit, že jsem zapsána jako advokátka v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou a jsem pojištěna pro odpovědnost za škodu případně způsobenou klientovi. Právní pomoc online tak poskytuji nejenom rychle a online, ale také odborně a odpovědně.

Rovněž kliknutím zde na webové stránky České advokátní komory si můžete ověřit, že jsem platně zapsaný advokát s aktivní licencí.


Jak právník online funguje?

V rámci mého projektu pravnipomoconline.cz mne můžete nejprve nezávazně kontaktovat. Následně se domluvíme na poskytnutí právní pomoci online. Více o fungování služby právník online se dozvíte na zde.

Mgr. Aneta Lachmannová, advokátka


Sdílet článek na sociálních sítích

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on print

NEZÁVAZNÝ KONTAKT NA PRÁVNÍKA

Kontaktujte mne k řešení vašeho právního dotazu. Ozvu se vám co nejdříve.
  • info@pravnipomoconline.cz

Nezávazná poptávka Právník online

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktuji, abych mohla provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.

  • info@pravnipomoconline.cz