Právník na pracovní právo

Právník na pracovní právo online. Rychlá a odborná právní pomoc v pracovním právu.

Právník na pracovní právo online

Poskytuji rychlou a odbornou právní pomoc online v pracovním právu bez nutnosti osobní schůzky. Komunikace telefonicky, emailem nebo přes skype. Pokud si však přejete, ráda se s vámi sejdu také osobně po domluvě termínu schůzky.

V jakých oblastech pracovního práva vám mohu pomoci?


Řešení neplatného rozvázání pracovního poměru

Pomohu vám při řešení neplatného rozvázání pracovního poměru, ať jste v pozici zaměstnance nebo zaměstnavatele. Více se dozvíte kliknutím zde.

Věděli jste, že v určitých případech může brouzdání na internetu v pracovní době skončit rozvázáním pracovního poměru? Více se dozvíte v právním článku.


Dlužná mzda

Právník na pracovní právo byl mět být schopen pomoci také při sporech o dlužnou mzdu. Rovněž tuto službu poskytuji v pracovní právu. Více se o dlužné mzdě dozvíte v tomto článku kliknutím zde.


Řešení sporů z pracovního poměru

Řešíte spory v pracovním právu? Specializuji se na pracovní právo a ráda vám poskytnu rychlou právní konzultaci online nebo převezmu právní zastoupení v mimosoudních nebo soudních sporech.


Konzultace online v pracovním právu

Můžete se na mne obrátit ke konzultaci v pracovním právu, ať jste zaměstnavatelem nebo zaměstnancem. Poskytuji právní pomoc s důrazem na rychlé a komplexní řešení vaší životní situace.


Mgr. Aneta Lachmannová, advokátka projektu pravnipomoconline.cz

Sdílet článek na sociálních sítích

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on print
Nemovitostní právo

Advokátní úschova

Advokátní úschova kupní ceny nemovitosti představuje osvědčené a bezpečné řešení úschovy. Při koupi nemovitosti doporučuji využití advokátní nebo notářské úschovy kupní ceny nemovitosti k ochraně smluvních stran.

Celý článek

Konzultace zdarma

Nezávazně mne kontaktujte k řešení vašeho právního dotazu. Poskytnu vám telefonickou konzultaci zdarma v rozsahu 20 minut ke zjištění vašeho právního problému a domluvě dalšího postupu.
  • +420 774 691 988
  • info@pravnipomoconline.cz

Nezávazná poptávka Právník na pracovní právo

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktuji, abych mohla provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.

  • +420 774 691 988
  • info@pravnipomoconline.cz