Právník na pracovní právo

Právník na pracovní právo online. Rychlá a odborná právní pomoc v pracovním právu.
darovací smlouva s věcným břemenem

Právník na pracovní právo online

Poskytujeme rychlou a odbornou právní pomoc online v pracovním právu bez nutnosti osobní schůzky. Komunikace telefonicky, emailem nebo přes skype. Pokud si však přejete, rádi se s vámi sejdeme také osobně po domluvě termínu schůzky.

V jakých oblastech pracovního práva vám můžeme pomoci?


Řešení neplatného rozvázání pracovního poměru

Pomůžeme vám při řešení neplatného rozvázání pracovního poměru, ať jste v pozici zaměstnance nebo zaměstnavatele. Více se dozvíte kliknutím zde.

Věděli jste, že v určitých případech může brouzdání na internetu v pracovní době skončit rozvázáním pracovního poměru? Více se dozvíte v právním článku.


Dlužná mzda

Právník na pracovní právo byl mět být schopen pomoci také při sporech o dlužnou mzdu. Rovněž tuto službu poskytujeme v pracovní právu. Více se o dlužné mzdě dozvíte v tomto článku kliknutím zde.


Konzultace online v pracovním právu

Můžete se na nás obrátit ke konzultaci v pracovním právu, ať jste zaměstnavatelem nebo zaměstnancem. Poskytujeme právní pomoc s důrazem na rychlé a komplexní řešení vaší životní situace.

Sdílet článek na sociálních sítích

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on print
darování nemovitosti mimo rodinu
Nemovitostní právo

Darování nemovitosti mimo rodinu

Právní úprava darovaní nemovitosti je zakotvena v občanském zákoníku. Darování nemovitosti mimo rodinu lze realizovat na základě darovací smlouvy společně s podáním návrhu na vklad vlastnického práva na katastrálním úřadě. Více poradíme v článku.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Právník na pracovní právo

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.