Advokátní úschova

Poskytujeme advokátní úschovu kupní ceny při převodu nemovitostí. Advokátní úschova kupní ceny nemovitosti představuje vhodné a bezpečné řešení úhrady kupní ceny.

Při realizaci advokátní úschovy si zakládáme na informování klientů o všech pohybech na účtu advokátní úschovy a rychlém zaslání potvrzení klientům o přijetí a výplatě jakékoliv platby.

Cena advokátní úschovy kupní ceny nemovitosti

Uvedené ceny služeb jsou včetně DPH.

Proč využít služeb právníka

Specializace na nemovitostní právo

Zaměřujeme se na převody nemovitostí.

Bezpečná úschova kupní ceny nemovitosti

Jsme advokáti zapsaní v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou.

Pojištění advokáta za škodu

Jsme pojištěni za případnou odpovědnost za škodu a odpovědní za bezchybnost advokátní úschovy.

Rychlá komunikace s klienty

Informujeme klienty o jakémkoliv pohybu na účtu advokátní úschovy.

Příběh Elišky

Eliška se rozhodla ke koupi bytu v ceně několika milionů korun. Při vyjednávání kupní smlouvy k převodu nemovitosti žádal prodávající úhradu kupní ceny před zápisem jejího vlastnictví bytu v katastru nemovitostí. Eliška nás oslovila s žádostí o návrh řešení úhrady kupní ceny bytu k ochraně jejího majetku. Vstoupili jsme do jednání s prodávajícím a domluvili jsme se na využití advokátní úschovy a výplatě kupní ceny nemovitosti po zápisu Elišky jako vlastníka bytu. Převod bytu byl na katastru následně úspěšný a obratem byla kupní cena vyplacena z advokátní úschovy prodávajícímu.

Nezávazná poptávka - Advokátní úschova

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.