Advokát online

Jsem advokát, který je online. Značnou část právních služeb vám poskytnu moderní komunikační formou, a to emailem, telefonicky nebo přes skype.

Advokát online

Právní pomoc online poskytuji pro spotřebitele a také podnikatele. Jsem schopna realizovat řadu právních služeb bez nutnosti osobní schůzky. Mohu vám tak nabídnout právní služby z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře, a to rychle a odborně.


Advokát online a také s odpovědností

Jsem advokát platně zapsaný v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou. Jsem rovněž pojištěna pro případně způsobenou škodu klientovi. Právní služby poskytuji online, ale v souladu se zákonnými a etickými povinnosti advokáta včetně jistoty pojištění odpovědnosti.

Osvědčení o registraci advokáta a pojistný certifikát si můžete zkontrolovat kliknutím zde.


Právní konzultace online

Jaké právní služby poskytuji se dozvíte kliknutím zde. Pokud jste podnikatel a potřebujete rychlou právní konzultaci, pak klikněte zde.


Jak mne kontaktovat?

Telefonicky na 774 691 988 nebo emailem: info@pravnipomoconline.cz. Následně se domluvíme na realizaci právní pomoci online.Sdílet článek na sociálních sítích

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on print
Právník pro podnikatele

Právník pro startup

Začínáte podnikat a přejete si proměnit svou obchodní vizi na skutečnost? Poskytnu vám potřebnou právní pomoc online, rychle a odborně.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT NA PRÁVNÍKA

Kontaktujte mne k řešení vašeho právního dotazu. Ozvu se vám co nejdříve.
  • +420 774 691 988
  • info@pravnipomoconline.cz

Nezávazná poptávka Advokát online

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktuji, abych mohla provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.

  • +420 774 691 988
  • info@pravnipomoconline.cz