Advokát nemovitosti

Jak vám může pomoci advokát v nemovitostním právu? Právní pomoc rychle, odborně a online.
darovací smlouva na byt

Advokát nemovitosti: S čím může pomoci?

V rámci mojí advokátní praxe vám mohu pomoci v nemovitostním právu zejména při řešení:


Kvalitní smlouva a katastr nemovitostí

Kvalitní smlouva od advokáta v oblasti nemovitostí vám zajistí hladký průběh vkladového řízení na katastru nemovitostí. Většina chyb v nesprávném označení nemovitosti ve smlouvě je totiž postižena zamítnutím vkladového řízení na katastru s následkem propadnutí správního poplatku.

Pokud chcete mít jistotu rychlého a bezproblémového jednání s katastrem nemovitostí, pak doporučuji využít služeb specializovaného advokáta v nemovitostním právu.

Advokát na nemovitosti vám také může pomoci s kontrolou právního stavu nemovitosti, která má být předmětem převodu, a to k ochraně vašich práv.

Darování nemovitosti


Advokát nemovitosti online

Právní služby v oblasti nemovitostního práva poskytuji také online bez nutnosti osobní schůzky. Právní pomoc tak obdržíte ode mne z pohodlí vašeho domova. Takto mohu poskytovat právní pomoc rychle, efektivně a při zachování vysoké míry odbornosti.

Kromě přípravy potřebných smluv online poskytuji také právní pomoc při kontrole rezervačních, kupních a jiných smluv, které obdržíte od druhé smluvní strany nebo realitní kanceláře.

Pokud řešíte koupi bytu od developera, pak poskytuji komplexní právní pomoc online, a to včetně kontroly dokumentace od financující banky. Připravila jsem k tomuto tématu článek pro server bezporadce.cz, který si můžete přečíst kliknutím ZDE.


Advokát nemovitosti a cena právní pomoci?

Advokát nemovitosti a cena právní služby? Většinu právních služeb v oblasti nemovitostního práva poskytujeme za předem stanovenou odměnu. Cenu řady právních služeb naleznete v ceníku, který naleznete u konkrétních služeb kliknutím ZDE.

Sdílet článek na sociálních sítích

Darování nemovitosti 2023
Nemovitostní právo

Darování nemovitosti 2023

Darování nemovitosti je oblíbený převod vlastnického práva zejména mezi rodinnými příslušníky. Jak sepsat darovací smlouvu se dozvíte v následujícím článku.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Advokát nemovitosti

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.